Ciekawe artykuły

Różne artykuły związane ze sportem

Archive for wrzesień, 2009

września30

Kupuj płytki z nami.

Odporność na szok termiczny. Parametr decydujący o tym, czy płytki są wytrzymałe na szybkie podgrzewanie i nagłe studzenie. Ważny w kuchni, gdzie na przykład gorąca kropla tłuszczu może spowodować duże naprężenia, a w efekcie zgięcie płytki.Antypoślizgowość. Na oznaczenie parametrów antypoślizgowych używa się oznaczeń R9-R13 (norma niemiecka). Często jednak wystarczy informacja, że glazura jest antypoślizgowa. Symbol ten ważny jest w każdym pokoju narażonym na działanie płynów i wilgoci. Antypoślizgowość dają płytkom reliefy, czyli wypukłe elementy na całej powierzchni płytki, lub ryfle, wypukłe lub wklęsłe elementy prostoliniowe przy jednej krawędzi płytki. Oferowane są też płytki łazienkowe pokryte szkliwem antypoślizgowym lub impregnatem.Wytrzymałość na plamienie. To właściwość szczególna w kuchni, łazience, garażu. Warto pamiętać, że używane do czyszczenia detergenty są aktywne chemicznie, więc zwłaszcza w toalecie płytki powinny spełniać ten warunek. Płytki pozbawione tej właściwości można zabezpieczyć.W wykończeniu nowoczesnej łazienki giną tradycyjne podziały płaszczyzn. Płytki mogą pokrywać tylko kawałki ścian. Granica między podłogą i ścianami przestaje być jednoznaczna. Ściany tracą cokoły, listwy i gzymsy. Nie ma strachu przed pustką i brakiem mnogości, całe wnętrze może być przyozdobione takim samym materiałem. Liczy się idea i oryginalność. Szuka się więc nowych charakterystycznych wzorów, kolorów i struktur płytek. Zestawienia mają być kontrastowe. Rozmiary, nietypowe. Jeśli ornament, to taki, który wychodzi z tradycyjnych ram. Płytki dekoracyjne są stosowane naprzemiennie, mogą nawet zajmować spore płaszczyzny. Awangardowa łazienka nie znosi udawania, a więc wszystkie atrapy kamienia, tapet, tkaniny są raczej wykluczone.Płytki ceramiczne mają odmienne parametry techniczne, trzeba je dobierać odpowiednio do pomieszczeń. Płytki ceramiczne zmywa się wodą z detergentem. W przypadku szerokich lub jasnych fug należy pomyśleć o zagruntowaniu ich odpowiednim preparatem, który zapobiega ich brudzeniu się i wykruszaniu. Płytki należy kupować w ilości mniej więcej 10% większej, niż to wynika z wymiarów posadzki. Budowlańcy sugerują też, aby po ułożeniu posadzki mieć na zapas około metra kwadratowego płytek z tej samej linii, do ewentualnej wymiany. Płytki łazienkowe dokupione z innej partii materiału mogą się bowiem różnić od poprzednich odcieniem.Płytki podłogowe, znacznie precyzyjnie niż ścienne, powinny być dopasowane do pomieszczenia w którym mają zostać przyklejone.Nasiąkliwość. Niską nasiąkliwość daje płytkom niewielka chropowatość, powierzchnia szkliwa lub impregnat. Parametr istotny w łazience, w pokoju gospodarczym, przy zlewie w kuchni. Zazwyczaj wystarczają płytki ceramiczne o nasiąkliwości do 6%, ale w strefie mokrej łazienki najlepiej jednak dać płytki o nasiąkliwości do 3%.

września30

Piękne meble kuchenne

O każde meble, nie ważne czy meble kuchenne czy meble łazienkowe powinno się dbać, by dłużej nam służyły. Po wielu latach eksploatacji można je później dalej sprzedać, więc jest o co się starać. Duża część producentów stara się, by ich produkt był trwały i służył swojemu właścicielowi przez długie długie lata, jednak są firmy, które ponad troskę o klienta wybierają własne korzyści. Takie meble raczej nie znajdą wielu odbiorców.

września30

Polskie radio on-line.

Od samego początku radio to przede wszystkim źródło rozrywki i informacji. Dopiero w czasach rozwoju technologicznego zostało zepchnięte do roli drugorzędnego nośnika informacji, choć i dziś w czasach telewizji satelitarnych i Internetu, jest z pewnością najpopularniejszym źródłem rozrywki i wiadomości na świecie.W XXI w., kiedy rozwój technologiczny ruszył w przód, zaczęło się zmieniać i radio. Radio przeżyło już lata miniaturyzacji w latach 80 XX w., gdy spore, stacjonarne odbiorniki przestały wystarczać. Od kilku lat zwolennicy radia szukają jeszcze czegoś. Precyzyjnie wyspecjalizowanych rozgłośni radiowych, które nie miałby szans na otrzymanie koncesji, a Internet daje im możliwość nadawania. Po raz kolejny zostały pokonane granice. Aktualnie za pośrednictwem Internetu swoje ulubione radio internetowe można słuchać na całym świecie. A jak będzie wyglądać przyszłość radia? Medioznawcy i marketingowcy są zgodni. Kolejne lata bez wątpienia będą należały do rozgłośni internetowych. Codziennie w Internecie pojawiają się setki nowatorskich, niekiedy małych rozgłośni internetowych. W czym tkwi ich moc? Najczęściej są to malutkie, lokalne stacje <<z sąsiedztwa>> lub rozgłośnie grające tylko jeden gatunek muzyki, co szybko zjednuje im odbiorców, którzy chcą mieć radio <<skrojone na swoją miarę>>.Kiedy na początku XX wieku włoski fizyk i konstruktor Guglielmo Marconi skonstruował radio, nikt nawet nie przypuszczał, że bardzo szybko ta nowinka techniczna stanie się tak powszechna, początkowo bowiem radia używano tylko do celów militarnych. Śmiało trzeba jednak powiedzieć, że to technologia, która zmieniła nasze życie.Pierwsza rozgłośnia radiowa ruszyła dopiero w 1920 r. w amerykańskim mieście Pittsburg. Bardzo wcześnie zauważono ogromną moc, jaką to medium ze sobą niesie i od tej chwili jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się nowe rozgłośnie radiowe. W Polsce pierwsze próbne programy radiowe zaczęto rozpowszechniać w 1925 roku , a pierwsza ogólnopolska sieć (Polskie Radio) zaczęło rozpowszechniać swój program ze stolicy już rok później.

września30

Programowanie konfiguracja administracja serwerów

Obsługa, konfiguracja oraz pomoc zdalna przy serwerach opartych na FreeBSD, Linux oraz Windows.

Projekty, tworzenie oraz wdrożenia nowych skryptów oraz systemów.

Konfiguracja BGP w oparciu o urządzenia Cisco.

Obsługa, konfiguracja oraz pomoc zdalna przy serwerach opartych na BSD, Linux oraz Windows.

Projekty, tworzenie oraz wdrożenia nowych skryptów oraz systemów.Współpraca nad projektami: Rozwój technologii opartej na systemach BSD dla małych oraz średnich firm.

Prowadzone projekty: Multibalancing

Wykonane projekty: Backup serwer na OpenBSD wraz z obsługą przez www. Serwery ftp, dns, apache, mysql, mail w oparciu o technologie BSD.
Obsługa, konfiguracja oraz pomoc zdalna przy serwerach opartych na BSD, Linux oraz Windows.

Projekty, tworzenie oraz wdrożenia nowych skryptów oraz systemów. Tworzenie serwisów www, systemów cms, e-sklepów - zaawansowanych portali.

Obsługa, konfiguracja oraz pomoc zdalna przy serwerach opartych na BSD, Linux oraz Windows.

Projekty, tworzenie oraz wdrożenia nowych skryptów oraz systemów.

Konfiguracja BGP w oparciu o urządzenia Cisco.

Konfiguracja switchy zarządzalnych i ruterów allied, 3com, d-link, linksys, netgear, tp-link.

Konfiguracja, administracja i przeróbki serwerów wykupionych od ovh.pl, serwerydedykowane.pl oraz innych firm.
Obsługa, konfiguracja oraz pomoc zdalna przy serwerach opartych na BSD, Linux oraz Windows.

Projekty, tworzenie oraz wdrożenia nowych skryptów oraz systemów.www.vpnet.pl to 100% satysfakcji oraz innowacji z wykonanego projektu, usługi, wdrożenia oraz zlecenia.
Wykonujemy profesjonalną administrację oraz konfigurację serwerów Windows, Linux, BSD, Cisco oraz profesjonalne programowanie, również innowacyjne projekty na życzenie
vpnet.pl to 100% satysfakcji oraz innowacji z wykonanego projektu, usług, wdrożenia oraz zlecenia.
Wykonujemy profesjonalną administrację oraz konfigurację serwerów Windows, Linux, BSD, Cisco oraz profesjonalne programowanie, również innowacyjne projekty na życzenie

września30

Szkolenia komputerowe

W firmie, której podjąłeś pracę szef posyła Cię na różnego rodzaju szkolenia komputerowe, podając jako zalety to, że firma się bardzo szybko rozwija, zdobywa nowych kontrahentów, zmienia lub rozszerza zakres swojej działalności. Powiększa swoje usługi o nowe, które wymagają, aby pracownicy odbyli różne szkolenia komputerowe, gdyż bez nich nie będą mogli poradzić sobie z nowymi zagadnieniami i zadaniami im wyznaczonymi. Jeśli chcą jednak nadal pracować w tej firmie muszą je odbyć, są one może długie i męczące, ale warto sobie zadać pytanie, czy wolimy przejść przez te szkolenia komputerowe, i zdobyć jakieś doświadczenia, by sobie móc wpisać w życiorys, czy może wolimy, ale niestety pożegnać się z firmą, gdyż nasz pracodawca twierdzi, że nie może pozostać u niego taki pracownik, gdyż na jego miejsce, jest wiele więcej kandydatów, którzy posiadają takie doświadczenie i wykształcenie jakie on potrzebuje i wymaga w swojej firmie, do objęcia danego stanowiska. Zatem jeśli lubisz swoją pracę to bardzo warto zgodzić się na te szkolenia, i przejść je, jeszcze będziesz sobie dziękować, że się na nie zgodziłeś. Było by błędem, gdybyś zniweczył tą sprawę. Byś zwyczajnie nie mógł sobie poradzić z wyznaczonymi Ci zadaniami, a Twój pracodawca by to zauważył i niestety, musiałbyś się zapewne pożegnać z obecnym stanowiskiem. Pewnie tego byś nie chciał. Gdyż obecnie bardzo trudno o znalezienie nowej i interesującej nas pracy.

września30

Płyty ceramiczne tanio

Ceramiczna hiszpańska okleina a płytki podłogowe wedle Państwa roszczeń. Oprowadzamy sprzedaż ceramicznej hiszpańskiej okładziny natomiast płytek podłogowych z terakotą Płyty podłogowe i bez glazury, listele, łazienki, kuchni, na tarasy, schody, celów handlowych. Podajemy ceramiczną okładzinę oraz płytki podłogowe.Przeto tegoż surowiec podłogowy znajdujący się w takim pomieszczeniu, uważnie Płytki Ceramiczne częściej, niż gniazdko w bloku, narażony istnieje na postępowanie brudu Płyty podłogowe a piasku o cechach ścierających, jaki ciosem z obuwiem przenoszony istnieje do pomieszczenia.W polskiej ofercie wykryjesz między innymi: płytki podłogowe, płytki mieszkaniowe, płytki szklane, płytki ceramiczne, płytki basenowe, płytki klinkierowe, płytki obiektowe i Plytki podlogowe, chemia budowlana. Wydobędziesz ogromny dobór polewy a płytek ceramicznych (płytki podłogowe). Oferyjemy Państwu wyniki Płytki Podłogowe Opoczno obcych jak tychże naszych producentów, jacy specjalizują się w produkcji płytek podłogowych (ceramicznych).Proponujemy dziewicze, najmodniejsze w tym sezonie kolekcje płytek ceramicznych.
Mamy nadzieję, Plytki podlogowe iż bogata - śmieszna natomiast pastelowa - kolorystyka, znane zaś Płytki Ceramiczne nowoczesne wzornictwo a ekscytujące ceny przekonają Państwa do wstąpienia polskich sklepów oraz zrealizowania wraz z nami swoich zarysów.

września30

Projektowanie aptek

Gdy ktoś pierwszy raz zakłada aptekę to staje przed nie lada kwestią. Po pierwsze jakie meble ma wybrać. Oferta jest przecież duża. Po drugie.: Jakie właściwości powinny mieć owe meble apteczne Możemy tutaj wskazać parę porad dotyczących mebli aptecznych. Pierwszoplanowa sprawa to powinny mieć samoczynnie zamykające się szuflady. Sprzedawca nie może tracić chwili na ich domykanie. Mechanizm zamykający powinien być bezkolizyjny, czyli taki, by aptekarz nie doznał urazu czy przytrzaśnięcia. Meble apteczne powinny być uniwersalne. Powinny być tak kojarzone ze sobą, by ich późniejsze dzielenie i ponowne kojarzenie było dowolne. Jest to ważne dla aptek, które chcą się powiększyć lub zmniejszyć. Zmiana taka nie może powodować przymusu nabywania nowych mebli. Wszystkie krawędzie i blaty powinny być albo pomalowane farbą proszkową lub zbudowane z elementów pozwalających na łatwe wytarcie kurzów i zabrudzeń. Aptekarz musi mieć łatwa możliwość kontrolowania czystości w aptece. W przypadku aptek istotne jest zachowanie czystości i porządku. Leki nie mogą być przechowywane w kurzu. Obowiązuje je rygor większy niż przy składowaniu i sprzedaży produktów spożywczych, szybko psujących się. Dlatego tak ważne jest w ich przypadku wyposażenie aptek. Powszechnie jest ono dostarczane przez profesjonale firmy, które zajmują się aranżacją aptek zgodnie z normami budowlanymi i farmaceutycznymi. Firmy te zajmuję się też handlem lub produkcją regałów aptecznych. Najczęściej są to meble projektowane w systemach mebli regałowych. Są to meble ażurowe czyli takie, które przeciwdziałają gromadzeniu się kurzu i niepotrzebnych odpadków. Obecnie rynek apteczny przeżywa bujny rozkwit. Przybywa w naszych miastach liczba aptek. Rośnie zatem wzięcie na meble i systemy apteczne. Liczba firm tego typu jest duża i duży jest wybór systemów i mebli aptecznych. Zaplanowanie apteki warto powierzyć takiemu biuru projektowemu, które ma w tym względzie doświadczenie i kilka aptek na swoim koncie. Warto by zaprezentowało ono swe rekomendacje. Dobrze udać się do takiej apteki, która była zaprojektowana przez dane biuro projektowe. Projektowanie aptek nie jest łatwym zajęciem. Trzeba umieć zaprojektować ciągi komunikacyjne w aptece. Dobry architekt od razu projektuje ułożenie wyposażenia. Nie dobiera za nas znanego nam mebla, ale na planie sytuacyjnym wykreśla jego ułożenie względem ścian i okien. Ważną kwestią jest zaprojektowanie ciągów instalacyjnych. To jest kluczowa sprawa jeśli chodzi o wygodę funkcjonowania apteki. Meble nie mogą zasłaniać dostępu do mediów czyli do prądu i wody. wyważone zaprojektowanie apteki pod względem dostępu do mediów i do mebli aptecznych to właśnie jest sztuka. Dlatego projektowanie aptek powinno być zlecone firmą, które są profesjonalistami w tym względzie. Ogromnie ważnym elementem wyposażenia są meble do aptek wśród których przeważają systemy regałowe ażurowe. Mają one ażurowe dna zapobiegające zbieraniu się kurzu. Ważną korzyścią takich systemów jest to by sprzedawca widział lekarstwa bez konieczności spoglądania na regał z góry czy bez obowiązku wchodzenia się wysoko na szafę. Dla mebli aptecznych liczy się funkcjonalność i przestrzenność jeśli chodzi o segregację leków. Musi istnieć szybka możliwość sięgnięcia do leku poprzez klasyfikację. Ułatwia to znacznie obsługę klientów. Kolejki aptece są czasami znaczne i wynikają z procesu obsługi recepty. Chodzi o jej właściwe zewidencjonowanie w system komputerowym apteki. Meble apteczne muszą poprzez swój wygląd i ułożenie, a także funkcjonalność skracać do niezbędnego minimum czas na zlokalizowanie specyfiku. Wyposażenie aptek poprzez swój układ, muszą dążyć do największego wykorzystania powierzchni w aptece. Apteki są przeważnie pomieszczeniami małymi o ograniczonych powierzchniach a liczba medykamentów stale rośnie i przybywa. Trzeba je gdzie móc pomieścić.

września30

domy szczecin

Każdy z nas chciałby kiedyś  posiadać dom na własność. Wybudowanie własnego domu jest jednym z głównych celi życiowych praktycznie każdego mężczyzny. Domy posiadają bardzo dużą wartość ze względu na wartość gruntu jak i samej robocizny i materiałów. Są one też bardzo dobrą inwestycją na przyszłość, ponieważ w odróżnieniu od mieszkań czynszowych nie trzeba wpłacać żadnej stałej opłaty oprócz bieżących rachunków. Jeśli chodzi o domy szczecin proponuje bardzo dużo nowych inwestycji. Na obrzeżach powstają nowe osiedla domków jednorodzinnych, które są oddawane do użytku już wykończone. Jeśli jednak planujemy wybudować własny dom szczecin może nam zaproponować wiele gruntów pod zabudowę. Są one bardzo korzystnie zlokalizowane i w miarę niewysokich cenach. Jednak pamiętać trzeba, że budowa własnego domu to bardzo duży wydatek, a dodatkowo potrzebujemy wtedy dużo czasu. Jednak jest to jak najbardziej opłacalna inwestycja, ponieważ dzięki temu mamy dach nad głową, który będzie służył przez wiele lat i może przynieść zyski naszym wnukom albo prawnukom.

września30

Kredyty Wrocław

Już teraz skorzystaj z naszej oferty. Wejdź na stronę i porównaj oferty polskich banków. Możesz on-line zamówić sobie kontakt z doradcą inwestycyjnym lub kredytowym, spotkanie w sprawie kredytumieszkaniowego lub wybrać konto firmowe albo kartę kredytową. Serwis funkcjonuje w oparciu o system partnerski Bankier.plSerwis umożliwia skorzystanie z oferty banków bez wychodzenia z domu. Klient może wypełnić kwestionariusz, wybierając interesujący go produkt bankowy. Po krótkim czasie pracownik banku skontaktuje się z nim. Serwis działa w ramach programu partnerskiego Bankier.pl Można w nim znaleźć również porównania ofert różnych banków. Prezentuje ciekawą ofertę kredytów hipotecznych, rachunków osobistych i firmowych, kart płatniczych, funduszy i wiele innych. Kredyty hipoteczne
Zapraszamy do skorzystania z oferty w najlepszych polskich banków. Wystarczy jedynie wypełnić kwestionariusz w naszym systemie partnerskim Bankier.pl
Ofertujemy najlepsze konta, kredyty samochodowe, mieszkaniowe, inwestycje, karty kredytowe. Najlepsze konta, pożyczki, fundusze. KredytyCiekawa oferta produktów bankowych dostępna on-line. Porównania produktów. Duży wybór kont, kredytów, pożyczek, inwestycji, kart kredytowych i wiele wiele innych. Serwis działa w ramach programu partnerskiego Bankier.pl
Karty kredytowe

września30

Skuteczne pozycjonowanie Łódź i optymalizacja stron w wyszukiwarkach internetowych.

Reklama internetowa jest w obecnie jedną z najważniejszych gałęzi wypromowania przedsiębiorstwa. To, na ile będziemy się rozwijać i jak wielu pozyskamy odbiorców, zależy w głównej mierze od tego, jak jesteśmy zauważalni w sieci. Dlatego też proponujemy przekazanie internetowej reklamy specjalistom, skoncentrowanym tylko na jednym celu - wypromowaniu Państwa strony w wyszukiwarkach internetowych. Pozycjonowanie Łódź stron przez nas to brak ryzyka i płacenie wyłącznie za efekty wykonanej pracy. Wydatki, które Państwo ponosicie są niewielkie a potencjalne zyski spore. Wasza strona od teraz zawsze będzie widoczna na czołowych miejscach wyszukiwarek w Internecie. Pozycjonowaliśmy ponad 300 stron.Jakie koszty? Wszystko zależy oczywiście od haseł, ich ilości i samej strony. Zazwyczaj usługa pozycjonowanie stron Łódź zawiera wypromowanie strony (Google, Onet, WP) przez trzy frazy plus 7 dodatkowych, optymalizację kodu www tak by strona była przyjezdna dla wyszukiwarek oraz analizę stron konkurencji. Całość usługi zamyka się w kwocie od 200 zł w zależności od powyższych czynników. Oczywiście zanim podejmiemy się naszej pracy określamy cenę na podstawie dostarczonych nam danych. Istnieje również możliwość wykupienie stałego abonamentu w wysokości 150 zł, z którym wiąże się stała opieka nad podtrzymaniem wypozycjonowanych wyników. Zazwyczaj wyniki są widoczne po kilku godzinach od rozpoczęcia pozycjonowanie Łódź. Nasza strona stopniowo pnie się w górę, by znaleźć się na jednej z pierwszych stron wyszukiwarek. Oczywiście jej końcowy wynik zależy od samej strony i hasła które pozycjonujemy. W przypadku popularnych słów (np. "hotel", "adwokat", "samochód") i dużej konkurencyjności w pozycjonowaniu nasze www powinno znaleźć się na miejscu od pierwszego do trzydziestego. Przy frazach mniej obleganych i precyzujących (np. "adwokat łódź", "warsztat samochodowy łódź", "czerwony rower") możemy zazwyczaj liczyć na jedno z pierwszych miejsc w wyszukiwarce.

września30

Jak wybrać biuro tłumaczeń

Agencji oferujących tłumaczenia angielskiego są teraz tysiące. Zanim wybierzemy jedno z nich, zwróćmy uwagę na kilka czynników.Sprawdźmy, czy wytypowane przez nas biuro ujawnia na swojej stronie internetowej aktualny cennik świadczonych usług. Jeżeli go nie publikuje, cena gotowego tłumaczenia może być dla nas bardzo niemiłą niespodzianką.W ofercie profesjonalnego biura powinny się znajdować nie tylko zwykłe tłumaczenia dokumentów, ale także tłumaczenia ustne. To one świadczą o randze firmy.Nie zaszkodzi wiedzieć, że tłumaczenia medyczne sporządzane są przez dwie grupy tłumaczy: zawodowych tłumaczy medycznych oraz przez lekarzy-tłumaczy, świetnie znających języki obce, najczęściej angielski, niemiecki, hiszpański lub francuski. Wbrew rozpowszechnionemu przekonaniu tłumaczenie medyczne nie musi być przygotowywane przez lekarza specjalistę. O wiele lepszymi tłumaczami okazują się absolwenci filologii, którzy w swojej praktyce zawodowej poświęcili się całkowicie wykonywaniu tłumaczeń medycznych. Takich zawodowców jest niestety bardzo mało.Zanim złożymy zlecenie, poprośmy w biurze o szacunkową wycenę tłumaczenia, spytajmy o nieprzekraczalny termin jego realizacji i termin zapłaty. Porównajmy oferty kilku biur.Upewnijmy się, czy biuro nie zajmuje się głównie obsługą wielkich koncernów. Tam nasze zlecenia zawsze będą traktowane jako mniej ważne.Wiele agencji tłumaczeń będzie nas przekonywać, że najważniejsza jest jakość, a sama cena tłumaczenia powinna być dla nas sprawą drugorzędną. Bądźmy wtedy ostrożni. Ceny tłumaczeń muszą być konkurencyjne.Pamiętajmy, że tłumaczenia przysięgłe mogą być wykonywane tylko przez tłumaczy przysięgłych afiliowanych przy Ministrze Sprawiedliwości RP. Tłumacz przysięgły to ktoś, kto musi najpierw ukończyć kierunkowe (filologiczne lub lingwistyczne) studia magisterskie, a później zdać niezwykle trudny egzamin przed specjalną wieloosobową komisją. Egzamin ten potwierdza absolutną biegłość w wykonywaniu tłumaczeń ustnych i pisemnych, zarówno z polskiego, jak i na polski. Spytajmy, czy wytypowane przez nas biuro rzeczywiście współpracuje z tłumaczami przysięgłymi.Zdecydujmy się na biuro tłumaczeń, które mamy po drodze. To nam ułatwi odbiór przełożonych tekstów.Jeżeli chcemy powierzyć wybranej agencji tłumaczenie naukowe, pamiętajmy, że należą one do najbardziej skomplikowanych tłumaczeń. Właśnie dlatego traktowane są jako tłumaczenia specjalistyczne, niezależnie, czy nasza praca dotyczy problemów matematycznych czy humanistycznych. Najlepszym tłumaczem rozprawy naukowej jest tłumacz-naukowiec, czyli osoba, która nie tylko świetnie zna przedmiot artykułu, ale i ma opanowany warsztat tłumacza. Biuro tłumaczeń, które współpracuje na stałe chociaż z kilkoma takimi specjalistami, to biuro, którego potrzebujemy.

  • Polecamy