Ciekawe artykuły

Różne artykuły związane ze sportem

Archive for sierpień, 2008

sierpnia31

Dowcipy czy warto w to inwestować?

Kawały to najczęściej śmieszne, anonimowe parodie inspirowane i nawiązujące do różnych sytuacji lokalnych bądź międzynarodowych. Kawały internetowe można wyszukać na dedykowanych im witrynach w postaci preparowanych tekstów, zdjęć, animacji, gier w postaci apletów java i flash oraz w poczcie {elektronicznej|email). Kawały mają na celu rozśmieszenie słuchacza.Z definicji dowcipy jest to jeden z dojrzałych mechanizmów obronnych polega na otwartej ekspresji uczuć bez osobistego dyskomfortu i nieprzyjemnych skutków dla innych. Humor ma bardzo leczniczy wpływ na nasze samopoczucie. Ludziom mającym poczucie humoru zazwyczaj prośćiej jest odnaleźć się w towarzystwie. Jest to uwarunkowane tym iż są oni bardziej otwarci niż przeciętny człowiek. Osobami cechującymi się poczuciem humoru są satyrycy, poeci, muzycy i osoby medialne. Można jednoznacznie stwierdzić iż dobre poczucie humoru jest cechą bardzo przydatną.Stylowy chamski kawał, który napewno poderwie zainteresowanie słuchaczy i może podsunąć pare tematów do rozmów:
Amerykanin, Niemiec i Meksykanin podróżują przez Amazonkę i zostają schwytani przez tubylców. Przywódca plemienia mówi do Niemca:
- Co chcesz na swoje plecy podczas biczowania?
- Oliwę - odpowiedział Niemiec.
Więc tubylcy posmarowali mu plecy oliwą i potężny tubylec uderzył go dziesięć razy. Po wszystkim na plecach Niemca pojawiły się ogromne pręgi.
Następnie kolej przyszła na Meksykanina.
- Co chcesz na swoje plecy podczas biczowania?
- Nic - odpowiedział.
I przyjął dziesięć ciosów bez mrugnięcia okiem.
I wreszcie przyszła kolej na Amerykanina.
- Co chcesz na swoje plecy podczas biczowania? - zwrócił się do niego tubylec.
- Meksykanina - odpowiedział Amerykanin.Kawały należy przekazywać z odpowiednią gestykulacją wyrażającą przekaz niosący przez opowiadany dowcip aby wyrazić odpowiednie uczucia. Ważną sprawą podczas opowiadania kawałów jest opowiadanie ich w taki sposób aby nie wskazywać w żąden sposób na jego zakończenie, żeby każdy ze słuchaczy był zaskoczony czesto szokującymi zakończeniami dowcipów. Kawały opowiadane bez wyrażania osobistych uczuć często mimo faktu iż są naprawde śmieszne potrafią okazać się spalone więc należy opowiadać je z uczuciem. A teraz kilka przykładów dobrych klasycznych kawałów oraz klasycznych ale przeciętnych kawałów. Może dodam jeszcze, że najbardziej oklepaną grupą kawałów są kawały o babie więć nie polecam ich rozpowszechnianie ze względu na to iż toważystwo raczej nie bedzie zachwycone.
A teraz przykład naprawde porządnego przemyślanego kawału, który prawdopodobnie rozbawi słuchaczy do łez:
Pani Kowalska, czy pani wie, że mój mąż to 300 procentowy impotent?
- 300 procentowy?
- Ano tak, Do wczoraj to on był 100 procentowy,
ale wczoraj spadł z drabiny, złamał sobie palec i zębami odgryzł język…

heheheh i powiedzcie że sie nie śmialiście :)Żart jest długa forma humorystyczna, służąca rozbawieniu odbiorców. Panuje przekonanie, że dowcipy - podobnie jak powiedzenia
- nie mają swoich autorów, choć nie jest to prawdą. Najczęstszą formą rozpowszechniania dowcipu jest przekaz słowny. Dowcipy można spotkać w prasie w specjalnych rubrykach. Publikowane są książki z żartami, a nawet pisma np. Dobry Humor. Dowcipy można też spotkać na wielu stronach internetowych. Dowcip nie do końca udany określa się mianem spalonego bądź suchego żartu, czyli suchara, albo beznadziejnego. Umiejętność przekazywania żartów jest cechą bardzo przydatną. Niejednokrotnie może ułatwić nam wybrnięćie z trudnej sytuacji, jest również dobrą formą prezentacji w nowym towarzystwie.

A oto dobry przykład przeciętnego kawału, po którym nie mamy co liczyć wiwatów:
Przychodzi baba do lekarza i mówi:
-pije jak koń i żre jak krowa
a lekarz:
-zatwierdzam u pani jeszcze jedną dolegliwość jest pani brudna jak świnia!

ps. gdzie tu coś zabawnegoMoże napisze jeszcze jak wybrać albo jak rozpoznać dobry kawał. A więć sprawa jest stosunkowo prosta po pierwsze dobry kawał rozbawi Cibeie samego, po drugie cechą charakterystyczną jest uniwersalność, która wynika z miejsca, w którym jesteśmy, po trzecie dobre kawały są na czasie czyli odnoszą się do sytuacji bieżących. Taki kawał napewno rozbawi słuchaczy i wywoła aplausKawały różnią się od żąrtu:
1. Żart jest przekazywany ustnie kawał jest to czynność.
2. Żart ma na celu rośmieszenie słuchaczy kawał jest często prezentowany na innej osobie, dla której nie musi to być przyjemne.
Do opowiadania kawałów należy mieć talent, nie da się tego wyuczyć gdyż jest to forma sztuki.

sierpnia31

Ciekawostki Cieszyńskie

Najbardziej pechowym obiektem w Cieszynie były według społecznego przeświadczenia podcienia przy kamienicy na rogu ul. Głębokiej oraz Olszaka. Przemieszczanie się pod nimi przynosiło pecha, np. uczniom w trakcie klasówki. Te tak zwane diabelskie lauby zburzono w czasie budowy nowego budynku rodzinki Gorgoszów w 1912 r.. Największe strumień dochodu cieszyńskich mieszkańców i miasta jako całości podczas wieków stanowiła produkcja i sprzedaż alkoholu, przede wszystkim piwka i wina. Podczas 2 poł. piętnastego w. mieszkańcy dostali od cieszyńskich książąt prawo wyłączności obracania wymienionymi trunkami w mieście i sąsiednich wsi w obrębie 1 mili. Prawa te przypisane były jedynie właścicielom uprzywilejowanych tak zwanych wielkomieszczańskich domów. Największe przychody dostarczała sprzedaż wina sprowadzanego zazwyczaj z Węgier i Moraw. W tysiąc pięćset siedemdziesiątym trzecim roku w zamian za pieniądze na zapłatę zaległości miasta władze Cieszyna odstąpiły prawo sprzedaży wina bractwu winnemu, (sto dziesięć osób, które wykupiły tak zwane listy winne). W osiemnastym w. najbardziej popularnym trunkiem stały się tak zwane Roso lisy, wysokoprocentowe likiery produkowane z owoców róży. W dziewiętnastym i dwudziestym w. w Cieszynie firma Maurycego Fasala produkowała wszędzie znaną fasalówkę. Dokładnie tak wyglądała Uniwersytet Śląski Cieszyn.Najładniejszymi roślinami zakwitającymi w Cieszynie wczesną wiosną są magnolie. Spośród więcej niż stu dwudziestu pięciu odmian tej rośliny, w cieszyńskich ogrodach można zobaczyć 4. Najprawdopodobniej przybyły one na początku dziewiętnastego w., a utrzymywanie w ogrodzie takiego drzewa było okazem prestiżu. W dzisiejszych czasach są upiększeniem wielu ogrodów i parków po obu stronach Olzy.Najczęściej jedzonym smakołykiem w mieście Cieszyn jest pochodzący z kuchni Austrii strudel z jabłkami (czasem z serem lub makiem), który można podawać na ciepło, na zimno, z bita śmietaną i lodami, a także jedynie posypany pudrowym cukrem. Najsmaczniejszego murzina, bo taką nazwę ma popularny wypiek cieszyński, można spróbować w czasie Wielkanocy. A co ukrywa się pod tym określeniem? Ciasto na drożdżach wykonane w kształcie niewielkiego bochenka z szynką wędzoną lub białą kiełbasą wewnątrz. Zazwyczaj każdy mieszkaniec, począwszy od pana domu a zakończywszy na służbie otrzymywał swojego murzina, którym wraz z różnymi pysznościami kuchni cieszyńskiej mógł się rozkoszować ile chciał. To właśnie Cieszyn historia.

sierpnia31

Doskonałe miejsce na urlopowy wypoczynek.

Czas wypoczynku wciąż jeszcze trwa. Powszechne są wycieczki do Turcji, Bułgarii czy tez Egiptu. Jednak powinniśmy skupić się na wypoczynku w naszym rodzimym kraju - jak mówi przysłowie "cudze chwalicie, swego nie znacie". Ciekawą propozycją wartą rozważenia może być wizyta w Nieborowie. Ta nie za duża miejscowość w Łódzkiem to urokliwe miejsce, w którym nie dość, że można wypocząć, lecz jednocześnie zwiedzić kompleks pałacowy wraz z parko-ogrodem. Muzeum w Nieborowie oraz Arkadia i Nieborów to byłe miejsce zamieszkania familii Radziwiłłów. Odnajdziemy tam pałac stanowiący bardzo ciekawe muzeum, oraz również Ośrodek Pracy Twórczej. Na doskonały posiłek zaprasza wysokiej klasy restauracja Nieborów, która oferuje tradycyjne polskie dania. Nocleg Nieborów zapewni nam dworek Biała Dama Nieborów. Tenże Hotel Nieborów dysponuje pokojami w atmosferze dawnej świetności Nieborowa.Niespotykaną atrakcją może być manufaktura majoliki - pięknej ceramiki nieborowskiej, której produkcja której została wznowiona jeszcze w latach 90-tych poprzedniego stulecia. Jako ciekawostkę można uznać, że to właśnie w Nieborowie kręcono głośną "Akademię Pana Kleksa".Dworek Nieborów oferuje również usługi organizacji wesela i innych uroczystości. Dla wszystkich tych, co uwielbiają romantyczne i nastrojowe wnętrze to może być wymarzone miejsce na ślub.
A gdy znudzą nam się atrakcje Nieborowa zawsze można wyruszyć do także interesującego niedalekiego Łowicza.

sierpnia30

Śmieszne, seksowne filmiki. Manga i anime, kreskówki, zwiastuny filmów. Wejdź i oglądaj najzabawniejsze, śmieszne filmiki w sieci

Siedząc, surfując w internecie czasami nachodzi nas nuda, wszystko wygląda jakoś tak szaro. Wtedy możemy zajrzeć na stronkę ze śmiesznymi filmikami. Znajdziemy na niej również filmiki o innej tematyce, tj.: erotyczne, muzyka i taniec, zwiastuny filmów itp.Jedną z kategorii są filmiki ekstremalne. Znajdują się tam filmiki pokazujące wresling oraz inne hardcorowe sporty wyczynowe. Warto zobaczyć co Ci… ludzie tam wyczyniają!Moją ulubioną kategorją jest ukryta kamera (z ang. candit camera). Znalazłem tam bardzo fajny filmik pod tytułem Ohh! women!! Ach te kobiety - jak nie dotkną to nie uwierzą. Niezłe. Prawda! Ok, to znajdziecie na tej stronce ze śmiesznymi filmikami, która nawet fajnie się nazywa- filmiki ;)Na dzień dzisiejszy w bazie strony znajdują się filmiki:
- Muzyka i Taniec [225]
- Bajki i Animacje [13]
- Straszne Filmiki [5]
- Śmieszne Filmiki [83]
- Sexowne [10]
- Polityka [8]
- Kabarety i Skecze [152]
- Iluzje i Sztuczki [14]
- Extremalne [60]
- Sportowe [28]
- Motoryzacja [67]
- Ukryta Kamera [13]
- Śmieszne Reklamy [22]
- Anime i Manga [10]
- Zwiastuny Filmów [8]
- Gry i Komputery [12]
- Śmieszne Mp3 [2]
- Ciekawostki [3]
- Różności [18]
- Kultira i Sztuka [2]
- Fauna i Flora [0]
- Tele Seriale [20]
zabawne, sexowne filmiki

sierpnia30

Porównanie metod pozycjonowania stron internetowych

Jest kilka technik pozycjnowoania witryn internetowcyh. Każdy ze sposobów ma swoje zalety i wady. Nie da się jednoznacznie określić, która z metod jest najlepsza bądź najgorsza.
W Internecie można znaleźć wiele firm proponujących pozycjonowanie. Gwarantują one usługi których cena wacha się od 20 do 1000 zł. Firmy te gwarantują pierwszą 10 wyników wyszukiwania w google bądź w innych popularnych wyszukiwarkach. Prawda jest taka, że taką gwarancję może dać tylko właściciel danej wyszukiwarki. Czemu ? Dlatego, że tylko on może w 100% czegoś takiego dokonać. Ale bez obaw można zrobić wiele rzeczy aby nasza strona była jak najbliżej początku wyników wyszukiwania!
Po pierwsze musimy odpowiednio skonfigurować meta Tagi naszej strony. Pola opisu, autora, słów kluczowych, muszą mieć odpowiednią długość od 50 do 150 znaków i odpowiadać treśći pozycjonowanej przez nas strony. Nastepnie musimy uważnie przyjrzeć Sie treści naszej strony musi ona być wymierna do opisu, który wcześniej ustaliliśmy. W Internecie można znaleźć wiele przydatnych narzędzi, które znacznie pomaga dostosować treść do meta Tagów.Po drugie musimy dodać naszą stronę w wyszukiwarkach aby roboty tych wyszukiwarek za indeksowały naszą strone do bazy danych by była ona widoczna w wynikach wyszukiwania. Zalecam dodanie strony do jak największej ilości wyszukiwarek gdyż ma to znaczący wpływ na oglądalność naszej strony. Po trzecie musimy utworzyć mapę strony w formacie XML. Tutaj można się posłużyć gotowymi narzędziami wystarczy wyszukać w Internecie site map generator a następnie postępować zgodnie z banalnymi instrukcjami. Otrzymaną w ten sposób mapę strony należy umieścić w wyszukiwarce co pozwoli na za indeksowanie pod stron naszej strony internetowej.Po czwarte pozycja naszej strony zależy w bardzo dużej mierze od treści naszej witryny. Im bardziej niepowtarzalna treść tym lepiej. Musimy więć pamiętać, że kopiowanie z innych stron nie popłaca. Za takie postępowanie można zostać usuniętym przez administratora.Po piąte i chyba najważniejsze pozycja naszej strony w wyszukiwarkach zależy od ilości linków . Jest kilka metod pozyskiwania linków do trony:<br>
1. zakup na licytacjach elektronicznych
2. katalogowanie
3. wymiana linkami Najprostszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zakup linków lecz to rozwiązanie wiąże się z wysokimi kosztami. Możemy również katalogować strone poprzez dodawanie wpisów do rożnego typu katalogów lecz to metoda jest stosunkowo czasochłonne lecz możemy się tutaj uleczyć tzn. automatami , które po umieszczeniu odpowiedniego deskrypcji robią to za nas automatycznie a koszt takiej usługi jest stosunkowo niski.

sierpnia30

Porównanie metod pozycjonowania stron internetowych

Jest kilka technik pozycjonowania witryn internetowych. Każdy ze sposobów ma swoje plusy i wady. Nie da się jednoznacznie określić, która z metod jest najlepsza bądź najgorsza.
W Internecie można znaleźć wiele firm oferujących pozycjonowanie. Gwarantują one usługi których cena waha się od 20 do 1000 zł. Firmy te gwarantują pierwszą 10 wyników wyszukiwania w Yahoo bądź w innych popularnych wyszukiwarkach. Prawda jest taka, że taką gwarancję może dać tylko właściciel danej wyszukiwarki. Czemu ? Dlatego, że tylko on może w 100% czegoś takiego dokonać. Ale bez obaw można zrobić wiele rzeczy aby nasza strona była jak najbliżej początku wyników wyszukiwania!
Najprostszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zakup linków lecz to rozwiązanie wiąże się z wysokimi kosztami. Możemy również katalogować stronę poprzez dodawanie wpisów do rożnego rodzaju katalogów lecz to metoda jest stosunkowo czasochłonne lecz możemy się tutaj uleczyć tzn. adder , który po skonfigurowaniu odpowiedniego deskrypcji robi to za nas automatycznie a cena takiej usługi jest stosunkowo mała.Po czwarte pozycja naszej strony zależy w bardzo dużej mierze od zawartości naszej witryny. Im bardziej niepowtarzalna treść tym lepiej. Musimy więc pamiętać, że plagiat z innych stron nie popłaca. Za takie działanie można zostać z banowanym przez administratora.Po piąte i chyba najważniejsze pozycja naszej strony w wyszukiwarkach zależy od ilości hiperłączy. Jest kilka metod pozyskiwania linków do trony:
1. zakup na licytacjach elektronicznych
2. pozycjonowanie
3. wymiana linkami Po pierwsze musimy odpowiednio skonfigurować meta Tagi naszej strony. Pola opisu, autora, słów kluczowych, muszą mieć odpowiednią długość od 50 do 150 znaków i odpowiadać zawartości pozycjonowanej przez nas strony. Następnie powinniśmy uważnie przyjrzeć się treści naszej strony musi ona być wymierna do słów kluczowych, który wcześniej ustaliliśmy. W Internecie można znaleźć wiele przydatnych narzędzi, które znacznie ułatwią dostosować treść do meta Tagów.Po trzecie musimy utworzyć mapę strony w formacie XML. Tutaj można się posłużyć gotowymi narzędziami wystarczy wyszukać w Internecie site map generator a następnie postępować zgodnie z prostymi instrukcjami. Otrzymaną w ten sposób mapę strony należy umieścić w wyszukiwarce co pozwoli na za indeksowanie pod stron naszej strony internetowej.Po drugie musimy dodać naszą (stronę|witrynę} w wyszukiwarkach aby roboty tych wyszukiwarek za indeksowały naszą (stronę|witrynę} do bazy danych by była ona widoczna w wynikach wyszukiwania. Zalecam dodanie strony do jak największej ilości wyszukiwarek gdyż ma to znaczący wpływ na ilość wizyt naszej strony.

sierpnia30

Wróżka Małgorzata

Od dawien dawna ludzkość ma do wyboru bardzo dużo sposobów pozwalających odkrywać co wydarzy się w przyszłości. Dużo z tych technik, pochodzących z najróżniejszych stron świata, było przekazywane sobie od pokoleń.Sceptycy niezbyt chętnie podchodzą do tego, co zwą wróżbą. Techniki te mogą jednak doprowadzić, że zobaczymy o wiele więcej niż tylko to, co będzie miało miejsce w następnym tygodniu, miesiącu, roku… Pozwala nam poznać lepiej swoją osobowość, pomogą skrystalizować pomysły i podjąć decyzje w sprawach, które do tej chwili oczekiwały na rozwiązanie, oraz nieznane możliwości naszej psychiki.Sztuka przepowiadania przyszłości obejmuje wiele metod - od bardzo prostych do niezwykle złożonych. Sposobami poznawania przyszłości zajmowałam się od kiedy pamiętam. Interesowało mnie jak i większość moich znajomych czy naprawdę jest możliwe, aby zdobyć informację wcześniej o przyszłych wydarzeniach i jaki użytek może mieć to na co dzień. Zainteresował mnie Tarot, numerologia oraz astrologia i miała okazję przekonać się na doświadczeniach własnego życia a potem rodziny i kwerentów że wróżby się sprawdzają. Kilka lat wstecz przeszłam szereg kursów związanych z tą tematyką, co umożliwiło mi uściślić wiadomości i jeszcze bardziej rozwinąć intuicje. Bycie wróżka zaczęło być moją pasją, a świadomość, że dzięki temu mogę pomóc innym sprawia wielką radość. Jeśli chcecie państwo odsłonić tajemnice przyszłości, zapraszam na sesje indywidualne i telefoniczne.

Pozdrawiam serdecznie
Wróżka Małgorzata

sierpnia30

Koszty użytkowania jeepa

Uwierzcie, lub nie, ale… KUPIŁEM SOBIE JEEPA!!! Wielkie bydle, pali jak smok, ale nie to się liczy. W końcu spełniłem moje marzenie z lat młodości.Mam jeepa marki Jeep :) Dokładniej Jeepa Grand Cherokee Limited 4,7 z 1996 roku. Może nie jest to najnowszy model, ale to dla mnie akurat w tym przypadku walor, a nie feler; do tego opony 4×4, wielkie felgi i prześwit większy niż w koparce :) Ale te opony terenowe to największy czad w tym samochodzie. W połączeniu z wielkimi felgami można wjechać dosłownie wszędzie , żadne ograniczniki prędkości na osiedlach nie są mi straszne. Full speed przez takiego garba i zero zmartwień! Jak już jesteśmy przy temacie opon, to głowię się, czy opony na zimę są w tym przypadku konieczne, czy można na tych jeździć cały rok. Moim zdaniem chodzi chyba o bieżnik, który w oponach zimowych jest zmieniony, czyli chyba będę musiał dokupić komplet opon na zimę. A na takiego giganta to spory wydatek. Wiem, że większość spraw tak będzie wyglądała z moim jeepem, ale jestem w stanie nie jeść przez tydzień żeby było na benzynę do tego monstrum. Takiego mam fisia :)

sierpnia30

Jak kupiłam mój pierwszy samochód.

Przez kilka tygodni nosiłam się z planem kupna mojego pierwszegosamochodu. Moje fundusze były mizerne i rozważałam kilka wariantów. Wiadomo, że do ceny auta należy doliczyć opłaty rejestracyjne i przede wszystkim ubezpieczenie samochodu.Po długich poszukiwaniach nabyłam samochód za 8000 zł. Nie jest to raczej znacząca kwota i wiadomo że samochód nie był pierwszej młodości dlatego chciałam nabyć tanie OC. Ubezpieczenie AC nie nie interesowało mnie nie tylko ze względów finansowych ale przede wszystkim z racji wieku pojazdu. Mój Fiacik nie jest idealny, ma swoje wady, ale ma za to cudowny fioletowy kolor. Ma kilka wyprysków na masce, błotniki trochę rdza zaczyna brać. No ale czego się spodziewać po 12 letnim samochodzie. Wiadomo, że swoje już przeżył, ale za to jest tani w eksploatacji, ze względu na zainstalowaną w kole zapasowym instalację gazową. Jeździ nim się całkiem przyjemnie, ma parę bajerów: elektrycznie otwierane okna, skórzane fotele i radio CD z mp3, które dostałam gratis od poprzedniego właściciela i co najważniejsze bardzo tanio ze względu na wspomnianą wyżej instalację gazową. Aha zapomniałam dodać że byłym właścicielem auta jest mój kuzyn, który starał się dbać o to auto. Jak mnie zapewniał wszystkie przeglądy były robione na czas.

sierpnia30

Wróżby

Nie uwierzycie, ale Kaśka poszła w dniu wczorajszym do wieszczki o imieniu Wrózka Lea Szach. Gabinet, pokój, sala- nie wiem jak to nazwać, czarodziejki mieści się na Alejach Niepodległości w Warszawie.Pojechała tam, wlazła do środka i co wróżka jej zaproponowała za sowitą odpłatność? Oczywista znany i niezmienny od lat tarot. Co dziwne, na ścianach wróżki znajdowały się zdjęcia przedstawiające meble. Nigdy nie widziałam czegoś podobnego. Ale ale, opowiadam dalej. Weszła dziewczyna do środka, wróżka zaczęła rozkładać tarota i nagle wzmogła się burza na ulicy. Ja to bym chyba tam zeszła ze strachu. Nie ma to jak atmosfera. Takiego jej psikusa spłatał los. W trakcie jak wróżka odsłaniała ostatnią kartę akurat huknął niedaleko piorun.Nie opowiem wam, jaki był wynik tarota, co jej powiedziała wróżka, ale wiedzcie, że jak tylko otworzyła drzwi wyjściowe z lokalu wróżki deszcz przestał padać a pięć minut później świeciło Słońce. Ja nie mam odwagi iść do wróżki, a po tym co mi opowiedziała na pewno nie pójdę.

sierpnia30

Opony dziadka

Dziadek ma już swoje lata toteż poprosił mnie o zajęcie się jego motocyklem, bo sam ma tylko tyle sił i entuzjazmu żeby wsiąść i jechać, ale już nie profilaktyzować. W serwisie okazało się, że z powodu palenia gumy w minionym sezonie, opony kwalifikują się tylko do wymiany. No i teraz kłopot: opony dębica, a może opony pirelli, czy też opony dunlop- które wybrać? Jedne zapewniają lepsze trzymanie w zakrętach, inne lepiej dociskają do szosy przy przyspieszaniu, jeszcze inne lepiej znoszą złe traktowanie. Które wybrać dla dziadka? W końcu nie będę się go pytał, bo tak to sam sobie mógł wszystko realizować, a nie o to chodziło. Chciał żebym go wyręczył i moim zdaniemwyselekcjonował.W myślach przewertowałem metody jazdy mojego dziadka i wynikło z tego, że najwięcej czasu spędza na paleniu gumy przed blokiem i wykonywaniu efektownych wheelie :) Dlatego też kupiłem mu odpowiednie opony do takiej frajdy. I jak myślicie, zakup był udany? Ciężko powiedzieć, bo w tym roku dziadek nie wsiadł ani razu na motocykl…

  • Polecamy