Ciekawe artykuły

Różne artykuły związane ze sportem

Archive for listopad, 2007

listopada20

Animal w kulturystyce

Nie chodzi o fantazyjny sprzęt czy wyposażenie sali ćwiczeń. Twój trening jest super-solidny, żadnych ozdóbek. Określasz się przez to, jak trenujesz, nie przez to, co masz na sobie. To z twojego powodu produkujemy nasze super-solidne pakiety treningowe. Niezależnie, czy twoją ulubioną bronią są odżywki czy jest to Animal Pak, Animal Test, Animal Stak, Animal Cuts, czy Animal M?Stak, Animal to zawsze poważna sprawa.
    Ciekawe pozycje z lini animal firmy universal:

- animal pak - kompletny, łatwo przyswajalny suplement kreatynowy. Najlepsze, idealnie dobrane dawki różnych form kreatyny oraz dodatkowo No boostery, kompleks uwalniania energii, antyoksydanty. To maleństwo ma to wszystko.

- animal flex - w odróżnieniu od innych firm, pragnących tylko twej ciężko zarobionej forsy, my pragniemy także twojego szacunku.

- animal nitro - Ten kompleks jest właściwie nazwany Human Muscle Protein Complex? - HMPC (Kompleks białek mięśni ludzkich?). Kompleks ten znajduje się wyłącznie w Animal Nitro.

- animal pump - Pompa. Święty Graal kulturystyki. Najbardziej uzależniające uczucie na świecie, które sprawia że szczurom z siłowni chce się żyć. Euforia, wigor, ból w mięśniach powodowany przez falę krwi spływającą do mięśni. Jak byś rodził się na nowo na każdym treningu.To nagroda w pigułce. Natychmiastowa nagroda za cały pot, krew i łzy wylane na podłogę.

- animal cuts - Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do pokazu, czy po prostu próbujesz poprawić kondycję, potrzebny jest ci surowiec w postaci Animal Cuts. Nie popełnij tego błędu ? Animal Cuts nie przypomina wszystkich innych odżywek na odchudzanie. To bezkompromisowa odżywka, która została stworzona, aby dawać profesjonalne wyniki na zawodach kulturystycznych.

- animal m-stack - Po pięciu latach badań i prac rozwojowych w europejskich laboratoriach narodził się Animal M?Stak. Prototypy Animal M?Stak były najpierw wypróbowywane na czołowych kulturystach i sportowcach uprawiających sporty siłowe. Wyniki były błyskawiczne i zdumiewające.

- animal test - Animal Test zawiera bardzo silny związek wszystkich trzech analogów 1-Test: 1-Test THP Ether, 1-Test Undecanoate i 1-Test Base.
- animal snak - 35 gramów wydajnych węglowodanów, które zapewniają odpowiednią energię.

  • Polecamy