Ciekawe artykuły

Różne artykuły związane ze sportem

Archive for the ‘Poligrafia’

czerwca27

Centrum logistyczne Czeladź

Firma Jones Lang LaSalle, która jest właścicielem serwisu, oferuje klientom, inwestorom, deweloperom oraz najemcom pełen zakres usług na rynkach lokalnych, regionalnych jak i w strefie międzynarodowej.

Co do powierzchni magazynowych sprawa wygląda bardzo prosto, bo na naszym rynku od wielu lat działa wiele wyspecjalizowanych firm. Jedną z nich, a zarazem największą, zrzeszającą wiele podobnych firm, świadczących wiele kompleksowych usług jest firma Jones Lang LaSalle, która działa już na naszym rynku od 1994 roku. W samej Polsce posiada w swoich szeregach 120 specjalistów, którzy zdobywali swoje doświadczenie również na zagranicznych rynkach. Firma Jones Lang LaSalle, na dobre zakorzeniła się w naszym kraju. Posiadają już wiele biur na terenie całego kraju, z głównym oddziałem w Warszawie, które jest jednocześnie głównym ośrodkiem w Europie środkowo-wschodniej. Biuro w Warszawie zrzesza biura z takich miast jak Praga, Budapeszt, Bukareszt czy Moskwa.

Goodman to czołowy inwestor na skalę światową, notowany na Australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Nabycie nowych gruntów stanowi początek realizacji strategii największego projektu logistycznego w Polsce. Inwestor wybuduje powierzchnie o metrażu 157 988 mkw w Modlniczce, należącej do gminy Wielka Wieś. Tereny te były wcześniej użytkowane przez Agencję Mienia Wojskowego. Wartość przeprowadzanych inwestycji będzie sięgać 80 milionów euro. Przekazanie tak centrum logistyczne Czeladź dużej kwoty umożliwi wybudowanie obiektów przeznaczonych na biura, pomieszczenia socjalne, magazyny, a także produkcji centrum logistyczne Czeladź lekkiej i dystrybucji. centrum logistyczne Czeladź

czerwca27

P3 Sady

Do jednych z najlepszych firm na naszym rynku, zrzeszających największych developerów na terenie naszego kraju jest niewątpliwie Jones Lang LaSalle który jest właścicielem serwisu magazyny.pl, na którym to bez wątpienia znaleźć można wszelkie informacje na temat rodzajów jak i wielkości dostępnych powierzchni magazynowych. Długa współpraca z największymi potentatami w tej branży na pewno przekłada się na profesjonalizm z jakim świadczone są usługi w zakresie specjalistycznych rozwiązań dla najemców, inwestorów i właścicieli magazynów i fabryk. W swojej ofercie posiadają wiele obiektów magazynowo-przemysłowych oraz nieruchomości przy terminalach kolejowych, portach i lotniskach.

Przed przystąpieniem do budowy, działka będzie wymagać przygotowania. Działania jednak podejmowane są bardzo sprawnie, co pozwala na szybkie przeprowadzenie całej inwestycji.

Firma ProLogis ? zdobywca tytułu ?Best Warehouse/Logistics Development in Poland 2007? działa na 136 rynkach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. W rejonie Europy Środkowo ? Wschodniej firma operuje 151 budynkami w 34 parkach P3 Sady o łącznej powierzchni ponad 3 milionów m2. Firma powstała w 1991 roku, jest P3 Sady notowana na giełdzie S&P 500 i ujęta na liście Fortune 500, P3 Sady zarządza aktywami o wartości 40,8 miliarda USD.

czerwca27

Ożarów centrum logistyczne

Wraz z rozwojem przemysłu w naszym kraju, równocześnie rozwija się transport, spedycja jak i logistyka. Wielkie przedsiębiorstwa potrzebują na Ożarów centrum logistyczne rozwój swoich działalności ogromne powierzchnie magazynowe do wynajęcia. Nowo powstała spółka joint-venture jest efektem kooperacji firm Panattoni Europe oraz Pramerica Real Estate Investors. Głównym założeniem owej firmy jest stworzenie magazynów logistycznych Ożarów centrum logistyczne klasy A. Mają być one wybudowane zarówno na terenie Polski, Czech jak i Słowacji. Całość zamierzonych inwestycji opiewa na około sto milionów euro. Pramerica jest firmą działającą na rynku nieruchomości i usług doradczych, a jej główną domeną jest zarządzaniem inwestycjami. Jest ona częścią koncernu Prudential financial, której siedziba znajduje Ożarów centrum logistyczne się w USA. Spółka joint-venture zamierza inwestować przez okres 18 miesięcy, a przynajmniej 65% wszelkich jej aktywów będzie znajdowało się na terenie naszego kraju. Dotychczasowa współpraca firm Panattoni i Pramerica zaowocowała powstaniem jedenastu nowoczesnych budynków, których łączna powierzchnia magazynowa wynosi około 231 tys. mkw. Pramerica z przyjemnością kontynuuje wypróbowaną już
strategie inwestycji logistycznych, wierząc, że odniesie ona również zmierzone efekty spowodowane zadowalającym wzrostem popytu na powierzchnię logistyczne na obszarze Polski
i Europy Środkowo-Wschodniej.

czerwca27

Ożarów centrum logistyczne

Do głównych partnerów Ożarów centrum logistyczne Firmy na rynku magazynowym należą tacy potentaci jak ProLogis (ProLogis Park), Panattoni (Panattoni Park), Segro (Segro Park), Point Park, Goodman.
Ciągle rozwijająca się struktura dróg w kraju powoduje powstawanie kolejnych obiektów, które bardzo szybko znajdują swoich nabywców. Największym serwisem zrzeszającym wielu potentatów na rynku magazynowym jest bez wątpienia magazyny.pl, która jest własnością firmy Jones Lang LaSalle, która dzięki bliskim kontaktom z kluczowymi deweloperami i najemcami posiadają ogromną wiedzę rynkową. Wiemy, gdzie znajdują się najlepsze lokalizacje Ożarów centrum logistyczne i gdzie szukać kolejnych ciekawych terenów. Firma Goodman to jeden z czołowych deweloperów działających w sektorze usług, tj. wynajmu powierzchni magazynowo-biurowych. Ostatnią inwestycją jest zakup działki o powierzchni 31,5 hektara w okolicach Krakowa, która stanie się miejscem powstania kolejnego projektu dla Goodman Group.

Przed przystąpieniem do budowy, działka będzie wymagać przygotowania. Działania jednak podejmowane są bardzo sprawnie, co pozwala na szybkie przeprowadzenie Ożarów centrum logistyczne całej inwestycji.

czerwca27

Okęcie magazyn do wynajęcia

Panattoni zarządza parkami logistycznymi na Pomorzu, w Wielkopolsce, w regionie warszawskim, w Centralnej Polsce, na Dolnym i Górnym Śląsku.

Stolica Polski i bliskie jej okolice to atrakcyjny logistycznie rejon nie tylko dla polskich firm.
W Warszawie swoje towary coraz częściej chcą składować również zagraniczne firmy. Magnesem, który przyciąga nowych inwestorów jest położenie miasta w centralnym punkcie na mapie Europy, który jest łącznikiem między rynkami Europy Wschodniej i Zachodniej.

Region warszawski umownie dzieli się na trzy strefy (niektóre źródła podają dwie), wyszczególnione ze względu na odległość danego parku dystrybucyjnego od ścisłego centrum miasta. Magazyny dostępne do wynajęcia w samej Warszawie charakteryzują się wysokimi czynszami (nominalne: 4,5 - 6 euro/m2 za miesiąc; efektywne: 4 ? 5,5 euro/m2 za miesiąc). Głównymi klientami tej strefy są najemcy z branży elektronicznej, farmaceutycznej i dóbr luksusowych.

Tulipan Park Warszawa ma nowego najemcę. Jest nim firma Omnires, która wynajęła 5 214m kw powierzchni, która zostanie przeznaczona na magazyny i biura. Firma jest obecna na Pilskim rynku od 20 lat i specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wszelkich elementów wyposażenia do łazienki i kuchni. Omnires mając na uwadze ogromne zainteresowanie swoimi produktami był zmuszony zmienić dotychczasową lokalizację siedziby na większą i nowocześniejszą, która umożliwi bardziej intensywna produkcje i magazynowanie produktów. Okęcie magazyn do wynajęcia Te warunki spełnia park Tulipan w Nadarzynie pod Warszawą. Mieści się on na działce o powierzchni 30 hektarów. Dzięki dogodnej lokalizacji w Okęcie magazyn do wynajęcia pobliżu węzła komunikacyjnego, jest idealnym miejscem, które umożliwia szybki i łatwy transport. Okęcie magazyn do wynajęcia

czerwca26

Hala Katowice

W obecnych czasach, gdzie Europa powoli podnosi się z kryzysu, na czele państw które radzą sobie lepiej od innych z pobudzaniem gospodarki do życia jest Polska. Co w dużej mierze przyczyniło się do ściągnięcia do naszego kraju dużej liczby zagranicznych inwestorów. Coraz większa ich liczba powoduje rozwój rynku magazynowego w naszym kraju. Czy to małe czy większe firmy, bez wątpienia znajdą odpowiednie powierzchnie magazynowe wyspecjalizowane pod indywidualnego klienta. Wiele firm zajmuję się już profesjonalnym przygotowywaniem takich obiektów dopasowanych do wymogów klienta na naszym rynku. Do nich między innymi możemy zaliczyć Panattoni Europe oraz Segro. Pobudzenie gospodarki w ostatnim czasie, spowodowało napływ dużej liczby przedsiębiorstw do naszego kraju. W Polsce ze względu na tanie koszty produkcji, raz po raz otwierane są kolejne zakłady produkcyjne. Na małą czy większą skale, ale wciąż ich przybywa. Tutaj pod dane zakłady wynajmowane są duże powierzchnie magazynowe, którymi w dużej mierze zajmują hala Katowice się już wyspecjalizowane firmy, świadczące kompleksowe usługi hala Katowice co do zarządzania przy wynajmie i nabywaniu nieruchomości. hala Katowice

czerwca26

Centrum logistyczne Bielsko

Wraz z rozwojem przemysłu w naszym kraju, równocześnie rozwija się transport, spedycja jak i logistyka. Wielkie przedsiębiorstwa potrzebują na rozwój swoich działalności ogromne powierzchnie magazynowe do wynajęcia.
Ciągle rozwijająca się struktura dróg w kraju powoduje powstawanie kolejnych obiektów, które bardzo szybko znajdują swoich nabywców. Największym serwisem zrzeszającym wielu potentatów na rynku magazynowym jest bez wątpienia magazyny.pl, która centrum logistyczne Bielsko jest własnością firmy Jones Lang LaSalle, która dzięki bliskim kontaktom z kluczowymi deweloperami i najemcami posiadają ogromną wiedzę rynkową. Wiemy, gdzie znajdują się centrum logistyczne Bielsko najlepsze lokalizacje i gdzie szukać kolejnych ciekawych terenów. Jednym z wiodących deweloperów powierzchni magazynowo-produkcyjnych w naszym kraju jest firma MLP Group. Prowadzi ona działalność na rynku nieruchomości komercyjnych, a szczególnie specjalizuje się w budowie centrów magazynowo-produkcyjnych. Firma Goodman to jeden z czołowych deweloperów działających w sektorze usług, tj. wynajmu powierzchni centrum logistyczne Bielsko magazynowo-biurowych. Ostatnią inwestycją jest zakup działki o powierzchni 31,5 hektara w okolicach Krakowa, która stanie się miejscem powstania kolejnego projektu dla Goodman Group.

czerwca26

Centrum logistyczne

Wiele firm postanawia rozpocząć swoją działalność produkcyjną na terenie naszego kraju ze względu na tanie koszty produkcji. Lecz na atrakcyjność naszego kraju składa się dużo więcej, jak chociażby fakt posiadania wielu hal i powierzchni magazynowych. Dostęp do nich jak i do kompleksowych usług związanych z ich wynajmem i zarządzaniem owych prowadzi wiele profesjonalnych firm.

Prawdopodobnie firma będzie również zainteresowana inwestycjami na terenie południowej Polski czyli Górnym Śląskiem i magazynami na wynajem w Katowicach.
Magazyny stanowią ważny trzon przemysłu, w Polsce rynek ten został zdominowany przez Górny Śląsk, w ciągu kilku lat powstało tu wiele nowoczesnych hal o łącznej powierzchni ponad 1 169 000 m2. Jest to najszybszy wzrost w tak krótkim okresie. Co prawda okolice Warszawy, przewyższają pod względem ilości zagospodarowanych terenów Śląsk, i stanowią 1/3 ogólnopolskiej ilości. Nie ma się co dziwić skoro Warszawa jest najstarszym rynkiem magazynowym w Polsce, choć w ostatnich latach, ten wzrost był stosunkowo niski, w granicach 20 centrum logistyczne 000 m2, i wypada blado na tle rozwijających się terenów południowych. Taki rozwój Śląsk zawdzięcza swoim industrialnym korzeniom, gdyż rejon ten od zawsze był zagłębiem polskiego przemysłu, co miało również wpływ na dynamiczny rozwój infrastruktury. Te czynniki, oraz to, że rejon ten znajduje się w centralnej części europy decyduje o centrum logistyczne atrakcyjności tego miejsca. Do tego budowa autostrady A1 która będzie docelowo prowadzić centrum logistyczne do Czech i będzie przecinać się z A4, co zdecydowanie ułatwi dostęp do Europy Środkowej i pomoże sprowadzić zagranicznych inwestorów. Zdecydowanie nadal będzie można obserwować progresywny rozwój tego rejonu, tym bardziej że inwestorzy wyczuli potencjał i zabezpieczyli tereny pod inwestycję, w szczególności na zachodzie od Gliwic gdzie po zakończeniu budowy autostrad możliwości rozwoju znacznie wzrosną.

czerwca26

Mysłowice centrum logistyczne

Goodman to czołowy inwestor na skalę światową, notowany na Australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Nabycie nowych gruntów stanowi początek realizacji strategii największego projektu logistycznego w Polsce. Inwestor wybuduje powierzchnie o metrażu 157 988 mkw w Modlniczce, należącej do gminy Wielka Wieś. Tereny Mysłowice centrum logistyczne te były wcześniej użytkowane przez Agencję Mienia Wojskowego. Wartość przeprowadzanych inwestycji będzie sięgać 80 milionów euro. Przekazanie tak dużej kwoty umożliwi wybudowanie obiektów przeznaczonych na biura, pomieszczenia socjalne, magazyny, a także produkcji lekkiej i dystrybucji.

Atrakcyjność naszego kraju pod Mysłowice centrum logistyczne względem kosztów produkcji przyciąga najwięcej właśnie takich firm, zajmujących się lekka produkcją. Do rozpoczęcia takich przedsięwzięć potrzebne są wielkie przestrzenie magazynowe jak i hale produkcyjne, ale i tutaj właśnie w Polsce istnieje szeroki wybór takich powierzchni. Wiele firm postanawia rozpocząć swoją działalność produkcyjną na terenie naszego kraju ze względu na tanie koszty produkcji. Lecz na atrakcyjność naszego kraju składa się dużo więcej, jak chociażby fakt posiadania wielu hal i powierzchni magazynowych. Dostęp do nich Mysłowice centrum logistyczne jak i do kompleksowych usług związanych z ich wynajmem i zarządzaniem owych prowadzi wiele profesjonalnych firm.

czerwca26

Magazyny wynajem Śląsk

Firma Panattoni posiada parki logistyczne w Warszawie, na Pomorzu, w Wielkopolsce, w Centralnej Polsce oraz na Dolnym i Górnym Śląsku.

Na magazyny wynajem Śląsk polskiej ziemi wspomniana firma posiada 25 parków dystrybucyjnych w następujących rejonach: Centralnej Polsce, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, na Dolnym i Górnym Śląsku. ProLogis aktualnie dysponuje ponad setką magazynów o powierzchni przekraczającej dwa miliony metrów kwadratowych.

O atrakcyjności południowo-zachodniej części Polski dla przyszłych najemców decyduje głównie rozwinięta i ulegająca ciągłej poprawie infrastruktura drogowa (również dzięki magazyny wynajem Śląsk zbliżającemu się Euro 2012, które współorganizować będzie m.in. Wrocław). Istotne jest również duże zaludnienie wspomnianych regionów, które zapewnia rozległe rynki zbytu.

Każdego roku deweloperzy poszerzają swoje zaplecze, by mieć możliwość nawiązywania magazyny wynajem Śląsk intratnych kontraktów. Tulipan Park Gliwice w bieżącym roku zawarł jedną z większych transakcji w Polsce. Sieć sklepów Kaufland wynajęła powierzchnię liczącą24 500 mkw.

czerwca25

Hala magazynowa Śląsk

Tulipan Park Gliwice to nowoczesne magazyny, biura, oraz chłodnię. Obiekt w Gliwicach ma pełnić funkcję dystrybucyjną dla sklepów działających na terenie południowej Polski.
O wyborze akurat tej lokalizacji zadecydowało dogodne położenie i bardzo dobra sieć komunikacyjna. Jest to idealne miejsce dla rozwoju tego typu działalności. Dlatego też Tulipan Park Gliwice ma ogromną szansę rozwoju, a tym samym sprawić, że SEGRO Polska stanie krajowym gigantem tego typu usług.

Wynajem magazynów na Śląsku to atrakcyjne miejsce dla potencjalnych najemców ze względu na bardzo dobrze rozwiniętą ? jak na polskie warunki ? infrastrukturę drogową. Innym atutem tego regionu jest dobra lokalizacja oraz duże zaludnienie, dzięki czemu stanowi on atrakcyjny rynek zbytu. Zaletą Górnego Śląska jest również wysokie zagęszczenie dużych miast, gdzie swoje siedziby ma wiele firm polskich i międzynarodowych. Są one lub w najbliższej przyszłości będą potencjalnymi najemcami magazynów.

ProLogis na Śląsku posiada 11 parków dystrybucyjnych, z tego 6 na Górnym oraz 5 na Dolnym Śląsku. Na Górnym Śląsku są to: ProLogis Park Będzin, ProLogis Park Będzin II, ProLogis Park Chorzów, ProLogis Park Dąbrowa, ProLogis Park Sosnowiec, ProLogis Park Ujazd (w tym ostatnim pojawią się magazyny, jeśli pojawią się klienci). Na Dolnym Śląsku firma wynajmuje swoje magazyny we Wrocławiu ? centra dystrybucyjne tam się znajdujące hala magazynowa Śląsk nazwano wspólnym terminem: ProLogis Wrocław i ponumerowano je kolejnymi numerami rzymskimi: I, II, III, IV i hala magazynowa Śląsk V (ten ostatni jeszcze nie powstał).
hala magazynowa Śląsk

  • Polecamy