Ciekawe artykuły

Różne artykuły związane ze sportem

Archive for the ‘Uroda’

lutego26

Jak zostają wykonowane ankiety.

Wielu ludzi zastanawia się jakie badania w większości przeprowadzane są przez zespół osób badających różne wpływy czy także zadających dokładnie sprecyzowane pytania na określony zagadnienie. Mężczyźni i kobiety te dzięki takim badaniom mogą przebadać , a ponadto skalkulować jaki % ludności jest za daną rzeczą czy także przeciwko niej. Takie badania posiadają na celu zestawienie osobom tworzącym towary ocenę produktów, które cieszą się wielką popularyzacją. Pomaga to także w trakcie zadawania własnych pytań, dzięki temu jesteśmy w stanie dowiedzieć się więcej na zagadnienie ludzi. Większość tych formularzy jest całkiem anonimowa, tak więc duża ilość osób podchodzi do tego całkowicie serio i nie boi się powiedzieć prawdy na tematy o które są pytane.
Ostatnio przez zespół serwisu onaion69.pl została wykonana ankieta dotycząca treści związanych z prezerwatywami. Otóż co druga osoba stosuje prezerwatywy, a co trzecia nie preferuje udzielić odpowiedzi na to pytanie.  Na poniższym wykresie mogą Państwo sprawdzić obecny stan przeprowadzonego poprzez tą instytucję badania. Jak widać coraz większa ilość osób zabezpiecza się przed chorobami jakie mogą zostać przenoszone drogą płciową. Badanie to przeprowadzone została z osobami w wieku 17-40 lat. Wszelkie te osoby były w stanie cywilnym : wolny / wolna.

Po tym badaniu przyszedł czas na przeprowadzenie kolejnej ankiety dla tej samej ilościowo grupy osób. Tym razem badanie dotyczyło ludzi w przedziale wiekowym 17-40 lat, których stan cywilny jest: zajęty / zajęta.

Jak można zobaczyć oraz dodatkowo wydedukować z wykresu nadal znaczny procent osób korzysta z prezerwatyw, mimo faktu iż mają własnego stałego partnera. Nie mniej natomiast w tym wieku wzrasta ilość osób, które konkretnie przyznały się do nie zastosowania prezerwatyw. Tak więc można rzec, że stosunek ludzi w dorosłym wieku wciąż opiera się na zastosowaniu prezerwatyw. Dzięki tym statystykom postanowiono przeprowadzić kolejną ankietę tym razem na zagadnienie wykorzystywanych marek gumek. Ogólnie na rynku bardzo znane są prezerwatywy Durex, także wynik tej ankiety powinien być stanowczo znany. Tak również i się stało, Durex w dużej liczbie przypadków padał jako odpowiedź przez naszych ankietowanych, tym samym zajął pierwsze miejsce w ogólnej ankiecie dotyczącej stosowania antykoncepcji.

lutego19

Jaka jest historia zegarków

Mimo faktu, że ostatnio telefon komórkowy posiada wiele najróżniejszych funkcjonalności, to jednak takie rzeczy, jak zegarek cały czas są przez wielu ludzi często noszone. Gdyż mają one również nie tylko praktyczne zastosowanie, czyli informując nas którą mamy godzinę. Zegarki to także element naszych strojów. Niemałym zainteresowaniem zaczynają się cieszyć w tym zakresie na przykład zegarki casio, które posiadają parę serii do dyspozycji. Wymienić tu możemy przykładowo Baby-G, Classic, Sports i parę pozostałych. Zegarki te można także wyznaczyć modele dedykowane dla pań i panów. Różnią się one między sobą stylistycznymi szczegółami, a także wymiarami. W zależności od tego, jakiego typu wymagania i styl ma klient takim rodzajem zegarków będzie zainteresowany. Jeżeli chodzi o pozostałe chętnie kupowane marki, to podobnym wzięciem cieszą się również zegarki omega. W przypadku tych zegarków również jest podział na modele dedykowane paniom i modele dla mężczyzn. Określenia danych odmian są tutaj bardzo nurtujące, sugerując rzeczywiście elegancję i klasę. Mamy więc tu Specialities, De Ville, Constellation. Nazwy to jednak nie wszystko, zegarki Omega również wyglądają wyjątkowo na dłoni. Bardzo dobrze będą pasować do gustownego garnitury czy też wieczorowej sukni, tak samo również jak zegarki męskie pozostałych znanych producentów. Firmy te sprzedają sprawdzone zegarki damskie i męskie, dlatego jeżeli będziemy chcieli decydować się na zegarek, to najlepiej dobrego producenta. Dzięki temu otrzymamy czasomierz, jaki będzie nam dzielnie służył przez kilka dziesięcioleci. I przez cały ten okres prezentował się będzie ponadczasowo i elegancko.

lutego19

Bielizna, stringi, szlafroki

Wszystkie kobiety lubią ładnie i uroczo się prezentować, a nieodłączoną tego częścią będzie ubiór. I to w zasadzie ten, który widzimy na zewnątrz, czyli spódnice, sukienki, bluzeczki, tuniki i kurtki, lecz także to, co jest noszone pod ubraniem, czyli bielizna. Projektanci przeganiają się w projektowaniu najmodniejszych wzorów i modeli, bez przerwy powstają nowe tkaniny, a co idzie z tym w parze będzie się zmieniać także moda w bieliźnie. Bardzo duże znaczenie bielizna dla kobiet będzie odgrywać w sypialniach, tam właśnie panie pragną poczuć się ponętnie i pociągająco, rozpalając wyglądem zmysły swych kochanków, mężów i chłopaków. Kobiece gorsety na wysportowanej, pachnącej kobiecie praktycznie żadnego pana nie zostawią obojętnym. Tak samo eleganckie, koronkowe koronkowe stringi, figi włożone na piękny tyłeczek także mogą sprawić u większości panów przypływ emocji. Kobieca bielizna potrafi wiele zmienić w alkowach. Nie znajdzie się bowiem facet, który będzie się opierał swojej żonie odzianej w gorset w czerni lub bieli, podkreślające wygląd pośladków stringi albo figi lub też podkreślający piękny biust biustonosz. Jeżeli będziemy dbali w związku o namiętność i odpowiedni nastrój, a jednym z istotniejszych elementów tego jest właśnie ponętna damska bielizna, to nuda w takim związku na pewno nie wystąpi. Ciekawym urozmaiceniem wspólnych chwil mogą być także szlafroki. Zrobione z przeróżnych materiałów mogą również sporo podnieść temperaturę. Pani, która ma taki szlafrok założony na ciało, a pod spodem nic więcej także może zadziałać bardzo pociągająco na swojego faceta.

stycznia29

Wpływ ankiet publicznych na ludzi.

Wielu ludzi zastanawia się jakie badania w dużej liczbie przypadków przeprowadzane są przez zespół ludzi badających różne wpływy czy także zadających dokładnie sprecyzowane pytania na dany zagadnienie. Osoby te dzięki takim badaniom mogą przebadać oraz dodatkowo ocenić jaki % ludności jest za daną rzeczą czy też przeciwko niej. Takie badania posiadają na celu zestawienie osobom tworzącym towary ocenę produktów, które cieszą się wielką popularyzacją. Pomaga to też w trakcie zadawania własnych pytań, dzięki temu jesteśmy w stanie dowiedzieć się więcej na zagadnienie ludzi. Znakomita większość tych formularzy jest zupełnie anonimowa, tak zatem duża ilość ludzi podchodzi do tego zupełnie poważnie i nie boi się powiedzieć prawdy na tematy o które są pytane.
Ostatnio poprzez zespół serwisu onaion69.pl została wyprodukowana ankieta dotycząca treści związanych z prezerwatywami. Otóż co druga osoba używa prezerwatywy, a co trzecia nie woli udzielić odpowiedzi na to pytanie.  Na poniższym wykresie mogą Państwo sprawdzić obecny stan przeprowadzonego przez tą instytucję badania. Jak widać coraz większa liczba osób zabezpiecza się przed chorobami jakie mogą zostać przenoszone drogą płciową. Badanie to przeprowadzone została z osobami w wieku 17-40 lat. Wszystkie te chłopcy i dziewczęta zostały w stanie cywilnym : wolny / wolna.

Po tym badaniu przyszedł czas na przeprowadzenie kolejnej ankiety dla tej samej ilościowo grupy osób. Tym razem badanie dotyczyło osób w przedziale wiekowym 17-40 lat, których stan cywilny jest: zajęty / zajęta.

Jak można ujrzeć , a oprócz tego wysnuć z wykresu cały czas niemały procent ludzi korzysta z prezerwatyw, pomimo faktu iż posiadają własnego stałego partnera. Nie mniej jednak w tym wieku wzrasta ilość ludzi, które konkretnie przyznały się do nie zastosowania prezerwatyw. Tak zatem można rzec, że stosunek osób w dorosłym wieku cały czas opiera się na zastosowaniu prezerwatyw. Dzięki tym statystykom postanowiono przeprowadzić kolejną ankietę tym razem na zagadnienie wykorzystywanych marek gumek. Ogólnie na rynku bardzo znane są prezerwatywy Durex, również wynik tej ankiety powinien być stanowczo znany. Tak również i się stało, Durex w większości wypadków padał jako odpowiedź przeze mniezych ankietowanych, tym samym zajął pierwsze miejsce w ogólnej ankiecie dotyczącej stosowania antykoncepcji.

stycznia28

Jak zostają wykonane ankiety.

Wiele osób zastanawia się jakie badania zazwyczaj przeprowadzane są przez zespół osób badających różnorodne wpływy czy też zadających dokładnie określone pytania na konkretny zagadnienie. Mężczyźni i kobiety te dzięki takim badaniom mogą przebadać oraz dodatkowo wycenić jaki procent ludności jest za daną rzeczą czy również przeciwko niej. Takie badania mają na celu zestawienie osobom tworzącym towary ocenę produktów, które cieszą się wielką popularyzacją. Pomaga to również podczas zadawania spersonalizowanych pytań, dzięki temu jesteśmy w stanie dowiedzieć się więcej na zagadnienie ludzi. Znacząca większość tych formularzy jest całkiem anonimowa, tak więc duża ilość osób podchodzi do tego całkowicie na serio i nie boi się powiedzieć prawdy na tematy o które są pytane.
Jakiś czas temu przez zespół serwisu onaion69.pl została wyprodukowana ankieta dotycząca informacji związanych z prezerwatywami. Otóż co druga osoba wykorzystuje prezerwatywy, a co trzecia nie preferuje udzielić odpowiedzi na to pytanie.  Na poniższym wykresie mogą Państwo sprawdzić obecny stan przeprowadzonego poprzez tą instytucję badania. Jak widać coraz większa liczba osób zabezpiecza się przed chorobami jakie mogą zostać przenoszone drogą płciową. Badanie to przeprowadzone została z osobami w wieku 17-40 lat. Wszystkie te mężczyźni i kobiety zostały w stanie cywilnym : wolny / wolna.

Po tym badaniu przyszedł czas na przeprowadzenie dalszej ankiety dla tej samej ilościowo grupy osób. Tym razem badanie dotyczyło osób w przedziale wiekowym 17-40 lat, których stan cywilny jest: zajęty / zajęta.

Jak można spostrzec , a dodatkowo wydedukować z wykresu nadal dość duży % ludzi korzysta z prezerwatyw, mimo faktu iż mają swojego stałego partnera. Nie mniej jednakże w tym wieku wzrasta ilość ludzi, które konkretnie przyznały się do nie używania prezerwatyw. Tak więc można rzec, że stosunek osób w dorosłym wieku wciąż opiera się na zastosowaniu prezerwatyw. Dzięki tym statystykom postanowiono przeprowadzić kolejną ankietę tym razem na zagadnienie wykorzystywanych marek gumek. Ogólnie na rynku bardzo znane są prezerwatywy Durex, także wynik tej ankiety powinien być stanowczo znany. Tak też i się stało, Durex częstokroć padał jako odpowiedź przez naszych ankietowanych, tym samym zajął pierwsze miejsce w ogólnej ankiecie dotyczącej stosowania antykoncepcji.

stycznia22

Jak zostają wykonane ankiety.

Wiele osób zastanawia się jakie badania w bardzo wielu przypadkach organizowane są poprzez zespół osób badających różnorodne wpływy czy też zadających dokładnie sprecyzowane pytania na dany temat. Mężczyźni i kobiety te dzięki takim badaniom mogą przebadać oraz dodatkowo ocenić jaki procent ludności jest za daną rzeczą czy także przeciwko niej. Takie badania mają na celu zestawienie osobom tworzącym towary ocenę towarów, które cieszą się wielką popularyzacją. Pomaga to też podczas zadawania swoich pytań, dzięki temu jesteśmy w stanie dowiedzieć się więcej na zagadnienie ludzi. Spora większość tych ankiet jest całkowicie anonimowa, tak więc duża ilość ludzi podchodzi do tego zupełnie serio i nie boi się powiedzieć prawdy na tematy o które są pytane.
W ostatnim czasie poprzez zespół serwisu onaion69.pl została stworzona ankieta dotycząca informacji związanych z prezerwatywami. Otóż co druga osoba stosuje prezerwatywy, a co trzecia nie chce udzielić odpowiedzi na to pytanie.  Na poniższym wykresie mogą Wy sprawdzić obecny stan przeprowadzonego przez tą instytucję badania. Jak widać stale powiększająca się liczba osób zabezpiecza się przed chorobami jakie mogą zostać przenoszone drogą płciową. Badanie to przeprowadzone została z osobami w wieku 17-40 lat. Wszystkie te osoby były w stanie cywilnym : wolny / wolna.

Po tym badaniu przyszedł czas na przeprowadzenie następnej ankiety dla tej samej ilościowo grupy osób. Tym razem badanie dotyczyło ludzi w przedziale wiekowym 17-40 lat, których stan cywilny jest: zajęty / zajęta.

Jak można spostrzec , a dodatkowo wysnuć z wykresu wciąż spory % osób korzysta z prezerwatyw, pomimo faktu iż mają swojego stałego partnera. Nie mniej jednakże w tym wieku wzrasta ilość osób, które konkretnie przyznały się do nie używania prezerwatyw. Tak zatem można rzec, że stosunek osób w dorosłym wieku cały czas opiera się na zastosowaniu prezerwatyw. Dzięki tym statystykom postanowiono przeprowadzić kolejną ankietę tym razem na temat wykorzystywanych marek gumek. Ogólnie na rynku bardzo znane są prezerwatywy Durex, też wynik tej ankiety powinien być stanowczo znany. Tak także i się stało, Durex w ogromnej liczbie przypadków padał jako odpowiedź przez naszą firmęzych ankietowanych, tym samym zajął pierwsze miejsce w ogólnej ankiecie dotyczącej stosowania antykoncepcji.

stycznia21

Badania dotyczące prezerwatyw.

Wielu ludzi zastanawia się jakie badania bardzo często organizowane są przez zespół ludzi badających różnorakie wpływy czy także zadających dokładnie sprecyzowane pytania na konkretny zagadnienie. Mężczyźni i kobiety te dzięki takim badaniom mogą przebadać , a oprócz tego ocenić jaki procent ludności jest za daną rzeczą czy również przeciwko niej. Takie badania mają na celu zestawienie osobom tworzącym produkty ocenę produktów, które cieszą się wielką popularyzacją. Pomaga to również w trakcie zadawania prywatnych pytań, dzięki temu jesteśmy w stanie dowiedzieć się więcej na temat osób. Zdecydowana większość tych ankiet jest całkiem anonimowa, tak więc duża ilość ludzi podchodzi do tego całkiem na serio i nie boi się powiedzieć prawdy na tematy o które są pytane.
Ostatnimi czasy poprzez zespół serwisu onaion69.pl została wytworzona ankieta dotycząca treści związanych z prezerwatywami. Otóż co druga osoba stosuje prezerwatywy, a co trzecia nie pragnie udzielić odpowiedzi na to pytanie.  Na poniższym wykresie mogą Wy sprawdzić obecny stan przeprowadzonego przez tą instytucję badania. Jak widać coraz więcej osób zabezpiecza się przed chorobami jakie mogą zostać przenoszone drogą płciową. Badanie to przeprowadzone została z osobami w wieku 17-40 lat. Wszystkie te osoby były w stanie cywilnym : wolny / wolna.

Po tym badaniu przyszedł czas na przeprowadzenie następnej ankiety dla tej samej ilościowo grupy osób. Tym razem badanie dotyczyło ludzi w przedziale wiekowym 17-40 lat, których stan cywilny jest: zajęty / zajęta.

Jak można ujrzeć , a dodatkowo wydedukować z wykresu wciąż znaczny procent osób korzysta z prezerwatyw, pomimo faktu iż mają własnego stałego partnera. Nie mniej jednak w tym wieku wzrasta ilość ludzi, które konkretnie przyznały się do nie korzystania z prezerwatyw. Tak więc można rzec, że stosunek osób w dorosłym wieku nadal opiera się na zastosowaniu prezerwatyw. Dzięki tym statystykom postanowiono przeprowadzić kolejną ankietę tym razem na temat używanych marek gumek. Ogólnie na rynku bardzo znane są prezerwatywy Durex, też wynik tej ankiety powinien być stanowczo znany. Tak też i się stało, Durex przeważnie padał jako odpowiedź przeze mniezych ankietowanych, tym samym zajął pierwsze miejsce w ogólnej ankiecie dotyczącej stosowania antykoncepcji.

stycznia13

Jak zostają wykonowane ankiety.

Wiele osób zastanawia się jakie badania w większości wypadków prowadzone są poprzez zespół ludzi badających różne wpływy czy również zadających dokładnie określone pytania na konkretny zagadnienie. Mężczyźni i kobiety te dzięki takim badaniom mogą przebadać oraz ocenić jaki % ludności jest za daną rzeczą czy również przeciwko niej. Takie badania posiadają na celu zestawienie osobom tworzącym towary ocenę towarów, które cieszą się wielką popularyzacją. Pomaga to także podczas zadawania osobistych pytań, dzięki temu jesteśmy w stanie dowiedzieć się więcej na zagadnienie ludzi. Znacząca większość tych formularzy jest całkiem anonimowa, tak więc duża ilość osób podchodzi do tego całkowicie serio i nie boi się powiedzieć prawdy na tematy o które są pytane.
Ostatnimi czasy przez zespół serwisu onaion69.pl została wyprodukowana ankieta dotycząca informacji związanych z prezerwatywami. Otóż co druga osoba stosuje prezerwatywy, a co trzecia nie woli udzielić odpowiedzi na to pytanie.  Na poniższym wykresie mogą Wy sprawdzić obecny stan przeprowadzonego przez tą instytucję badania. Jak widać coraz więcej osób zabezpiecza się przed chorobami jakie mogą zostać przenoszone drogą płciową. Badanie to przeprowadzone została z osobami w wieku 17-40 lat. Wszelkie te osoby zostały w stanie cywilnym : wolny / wolna.

Po tym badaniu przyszedł czas na przeprowadzenie kolejnej ankiety dla tej samej ilościowo grupy osób. Tym razem badanie dotyczyło osób w przedziale wiekowym 17-40 lat, których stan cywilny jest: zajęty / zajęta.

Jak można ujrzeć oraz dodatkowo wysnuć z wykresu wciąż znaczny % ludzi korzysta z prezerwatyw, pomimo faktu iż posiadają własnego stałego partnera. Nie mniej jednak w tym wieku wzrasta ilość ludzi, które konkretnie przyznały się do nie korzystania z prezerwatyw. Tak więc można rzec, że stosunek osób w dorosłym wieku cały czas opiera się na zastosowaniu prezerwatyw. Dzięki tym statystykom postanowiono przeprowadzić kolejną ankietę tym razem na temat wykorzystywanych marek gumek. Ogólnie na rynku bardzo znane są prezerwatywy Durex, również wynik tej ankiety powinien być stanowczo znany. Tak także i się stało, Durex w ogromnej liczbie przypadków padał jako odpowiedź przez naszych ankietowanych, tym samym zajął pierwsze miejsce w ogólnej ankiecie dotyczącej stosowania antykoncepcji.

stycznia05

Wpływ ankiet publicznych na ludzi.

Wielu ludzi zastanawia się jakie badania w ogromnej liczbie przypadków prowadzone są przez zespół ludzi badających różne wpływy czy również zadających konkretne pytania na konkretny temat. Mężczyźni i kobiety te dzięki takim badaniom mogą przebadać , a ponadto oszacować jaki procent ludności jest za daną rzeczą czy także przeciwko niej. Takie badania posiadają na celu zestawienie osobom tworzącym produkty ocenę produktów, które cieszą się wielką popularyzacją. Pomaga to także w trakcie zadawania osobistych pytań, dzięki temu jesteśmy w stanie dowiedzieć się więcej na temat ludzi. Większość tych formularzy jest całkowicie anonimowa, tak więc duża ilość ludzi podchodzi do tego zupełnie serio i nie boi się powiedzieć prawdy na tematy o które są pytane.
W ostatnim czasie przez zespół serwisu onaion69.pl została utworzona ankieta dotycząca informacji związanych z prezerwatywami. Otóż co druga osoba używa prezerwatywy, a co trzecia nie preferuje udzielić odpowiedzi na to pytanie.  Na poniższym wykresie mogą Państwo sprawdzić obecny stan przeprowadzonego poprzez tą instytucję badania. Jak widać coraz więcej ludzi zabezpiecza się przed chorobami jakie mogą zostać przenoszone drogą płciową. Badanie to przeprowadzone została z osobami w wieku 17-40 lat. Wszelkie te mężczyźni i kobiety zostały w stanie cywilnym : wolny / wolna.

Po tym badaniu przyszedł czas na przeprowadzenie kolejnej ankiety dla tej samej ilościowo grupy osób. Tym razem badanie dotyczyło osób w przedziale wiekowym 17-40 lat, których stan cywilny jest: zajęty / zajęta.

Jak można zobaczyć , a oprócz tego wysnuć z wykresu wciąż dość duży % ludzi korzysta z prezerwatyw, pomimo faktu iż posiadają swojego stałego partnera. Nie mniej jednak w tym wieku wzrasta ilość ludzi, które konkretnie przyznały się do nie korzystania z prezerwatyw. Tak zatem można rzec, że stosunek ludzi w dorosłym wieku wciąż opiera się na zastosowaniu prezerwatyw. Dzięki tym statystykom postanowiono przeprowadzić kolejną ankietę tym razem na zagadnienie używanych marek gumek. Ogólnie na rynku bardzo znane są prezerwatywy Durex, też wynik tej ankiety powinien być stanowczo znany. Tak również i się stało, Durex w znaczącej liczbie sytuacji padał jako odpowiedź przez moją firmęzych ankietowanych, tym samym zajął pierwsze miejsce w ogólnej ankiecie dotyczącej stosowania antykoncepcji.

stycznia02

Jak zostają wykonowane ankiety.

Wiele osób zastanawia się jakie badania w większości przeprowadzane są poprzez zespół ludzi badających różnorakie wpływy czy też zadających konkretne pytania na określony zagadnienie. Mężczyźni i kobiety te dzięki takim badaniom mogą przebadać , a oprócz tego wycenić jaki % ludności jest za daną rzeczą czy także przeciwko niej. Takie badania mają na celu zestawienie osobom tworzącym produkty ocenę produktów, które cieszą się wielką popularyzacją. Pomaga to też podczas zadawania prywatnych pytań, dzięki temu jesteśmy w stanie dowiedzieć się więcej na zagadnienie ludzi. Zdecydowana większość tych ankiet jest całkiem anonimowa, tak zatem duża ilość ludzi podchodzi do tego całkowicie na serio i nie boi się powiedzieć prawdy na tematy o które są pytane.
W ostatnim czasie przez zespół serwisu onaion69.pl została wyprodukowana ankieta dotycząca treści związanych z prezerwatywami. Otóż co druga osoba używa prezerwatywy, a co trzecia nie woli udzielić odpowiedzi na to pytanie.  Na poniższym wykresie mogą Państwo sprawdzić obecny stan przeprowadzonego przez tą instytucję badania. Jak widać coraz większa ilość osób zabezpiecza się przed chorobami jakie mogą zostać przenoszone drogą płciową. Badanie to przeprowadzone została z osobami w wieku 17-40 lat. Wszystkie te osoby były w stanie cywilnym : wolny / wolna.

Po tym badaniu przyszedł czas na przeprowadzenie kolejnej ankiety dla tej samej ilościowo grupy ludzi. Tym razem badanie dotyczyło ludzi w przedziale wiekowym 17-40 lat, których stan cywilny jest: zajęty / zajęta.

Jak można spostrzec oraz dodatkowo wysnuć przypuszczenie z wykresu cały czas znaczny procent ludzi korzysta z prezerwatyw, pomimo faktu iż posiadają swojego stałego partnera. Nie mniej natomiast w tym wieku wzrasta ilość osób, które konkretnie przyznały się do nie zastosowania prezerwatyw. Tak więc można rzec, że stosunek ludzi w dorosłym wieku nadal opiera się na zastosowaniu prezerwatyw. Dzięki tym statystykom postanowiono przeprowadzić kolejną ankietę tym razem na zagadnienie stosowanych marek gumek. Ogólnie na rynku bardzo znane są prezerwatywy Durex, też wynik tej ankiety powinien być stanowczo znany. Tak także i się stało, Durex w wielu przypadkach padał jako odpowiedź przeze mniezych ankietowanych, tym samym zajął pierwsze miejsce w ogólnej ankiecie dotyczącej stosowania antykoncepcji.

stycznia01

Badania dotyczące prezerwatyw.

Wiele osób zastanawia się jakie badania bardzo często przeprowadzane są przez zespół osób badających różne wpływy czy również zadających konkretne pytania na konkretny zagadnienie. Osoby te dzięki takim badaniom mogą przebadać , a dodatkowo wycenić jaki procent ludności jest za daną rzeczą czy także przeciwko niej. Takie badania mają na celu zestawienie osobom tworzącym towary ocenę towarów, które cieszą się wielką popularyzacją. Pomaga to także w trakcie zadawania prywatnych pytań, dzięki temu jesteśmy w stanie dowiedzieć się więcej na temat ludzi. Znakomita większość tych ankiet jest zupełnie anonimowa, tak zatem duża ilość ludzi podchodzi do tego całkowicie serio i nie boi się powiedzieć prawdy na tematy o które są pytane.
Ostatnimi czasy przez zespół serwisu onaion69.pl została wyprodukowana ankieta dotycząca informacji związanych z prezerwatywami. Otóż co druga osoba używa prezerwatywy, a co trzecia nie chce udzielić odpowiedzi na to pytanie.  Na poniższym wykresie mogą Państwo sprawdzić obecny stan przeprowadzonego poprzez tą instytucję badania. Jak widać coraz więcej osób zabezpiecza się przed chorobami jakie mogą zostać przenoszone drogą płciową. Badanie to przeprowadzone została z osobami w wieku 17-40 lat. Wszelkie te mężczyźni i kobiety były w stanie cywilnym : wolny / wolna.

Po tym badaniu przyszedł czas na przeprowadzenie kolejnej ankiety dla tej samej ilościowo grupy osób. Tym razem badanie dotyczyło ludzi w przedziale wiekowym 17-40 lat, których stan cywilny jest: zajęty / zajęta.

Jak można spostrzec , a ponadto wydedukować z wykresu wciąż niemały procent ludzi korzysta z prezerwatyw, mimo faktu iż mają własnego stałego partnera. Nie mniej natomiast w tym wieku wzrasta ilość ludzi, które konkretnie przyznały się do nie wykorzystywania prezerwatyw. Tak więc można rzec, że stosunek osób w dorosłym wieku nadal opiera się na zastosowaniu prezerwatyw. Dzięki tym statystykom postanowiono przeprowadzić kolejną ankietę tym razem na temat wykorzystywanych marek gumek. Ogólnie na rynku bardzo znane są prezerwatywy Durex, też wynik tej ankiety powinien być stanowczo znany. Tak również i się stało, Durex w ogromnej liczbie przypadków padał jako odpowiedź przez naszą firmęzych ankietowanych, tym samym zajął pierwsze miejsce w ogólnej ankiecie dotyczącej stosowania antykoncepcji.

  • Polecamy